144 MHz Es in EU     : Status
50 MHz Es in EU       : Status
Today's MUF & Es    : Status
From MMMonVHF
Son Eklenen Albümler
  • Türkiye Radyo Amatörleri cemiyeti Sakarya Şubesi R.7 Rölemizi daha iyi şartlara hazırlıyoruz.
  • TRAC Nazilli 29 Ekim
  • TRAC ZONGULDAK
  • TC101SO
  • TRAC Bozöyük Eğitim
  • BURSA DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİ


Etkinlik Takvimi
E-Bülten

 

        

 

 

 

TRAC Gölcük Şubesi 57. JOTA,18.JOTİ Çalışması

TRAC Gölcük Şubesi, Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği ile Dünya İzcilik Teşkilatı tarafından organize edilen Uluslararası 57. JOTA ve 18. JOTI etkinlikler kapsamında izcileri Türk ve Dünya izcileri ile buluştu.

 


 

İzcilerimiz JOTA JOTI kapsamında düzenlenen bir çok etkinlik ile de eğlence ve bilimi aynı anda yaşadırlar. Bardaktan telefon yapımı, dart istasyonu, kartpostal yapımı, yüz boyama, amatör telsizler ile konuşma gibi bir çok aktivite ile izcilerimiz hoş vakit geçirdiler.

 


 

Etkinlik istasyonunu Gölcük Belediyespor Kulübü izci ve liderlerinin ziyareti ile etkinliğimiz daha da neşelendi. Kulüplerarası diyalogun artması ile bilgi ve deneyim paylaşımına daha fazla imkan tanınması açısından son derece olumlu etkiler bırakan bir etkinlik oldu.

 


JOTA JOTI kapsamında düzenlenen tüm etkinlikler ile kişisel gelişim, teknik bilgi, deneyim ve daha bir çok alanda alınan olumlu sonuçların yanı sıra izci ve liderlerimizin yeni dostluklar kurması en önemli sonuçtur. Türkiye ve Dünya’da yapılan telsiz ve internet konuşmaları ile bir çok yeni izci arkadaş edinen izci ve liderlerimizin mutlulukları görmeye değerdi.

 


 

Kocaeli Saraybahçe Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Başkanı İpek MEDİŞOĞLU tarafından Gölcük TRAC Şubesine, Şube yöneticileri Kemal ÖCAL ve Umut ÖCAL’a JOTA JOTI etkinliğinin gerçekleşmesinde gösterdikleri özveri ve özellikle ev sahibi olarak gösterdikleri misafirperverlik için teşekkr belgesi verildi.


 

TRAC
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti
9 Nisan 1991 tarihi ve 91/1741 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA çalışan bir dernektir.
IARU International Amateur Radio Union Member