144 MHz Es in EU     : Status
50 MHz Es in EU       : Status
Today's MUF & Es    : Status
From MMMonVHF
Son Eklenen Albümler
  • Türkiye Radyo Amatörleri cemiyeti Sakarya Şubesi R.7 Rölemizi daha iyi şartlara hazırlıyoruz.
  • TRAC Nazilli 29 Ekim
  • TRAC ZONGULDAK
  • TC101SO
  • TRAC Bozöyük Eğitim
  • BURSA DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİ


Etkinlik Takvimi
E-Bülten

 

 

 

 

 

TRAC Sivas Şubesinden Ziyaretler!

   Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Sivas Şubesi bir dizi ziyaretlerde bulundu.

      Sivas Vali Yardımcısı aynı zaman da Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan’ı makamında ziyaret eden TRAC üyeleri, Yıldız Dağı Kayak Merkezi’ne afet haberleşme istasyonu kurulması için Ayhan’dan destek istedi.

      Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti’nin faaliyetleri hakkında bilgiler veren TRAC Sivas Şube Başkanı Suat Duman, Sivas Valiliği öncülüğünde oluşturulan Afet Müdahale Planı’nda katılan sivil toplum kuruluşu olduklarını belirtti. Yıldız Dağı Kayak Merkezi projesi kapsamında afet haberleşme istasyonu kurmak istediklerini belirten Şube Başkanı Duman, Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan’dan destek istedi.

      TRAC’ın Kamu yararına çalışan dernekler statüsünde olduğunu söyleyen ve faaliyet alanları hakkında bilgiler veren Şube Başkanı Duman, gönüllülük esası ile hareket eden cemiyetin Türkiye’nin her noktasında olduğu gibi Sivas’ta da dernekleştiğini ifade etti.

      Sivas İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Salih Ayhan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, özellikle Sivas Afet Müdahale Planı dahilinde Yıldız Dağı Kayak Merkezi Projesi’nde yapılacak çalışmalar katkı sağlanacağını söyledi.

    

      TRAC Sivas Şubesi

TRAC
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti
9 Nisan 1991 tarihi ve 91/1741 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA çalışan bir dernektir.
IARU International Amateur Radio Union Member