144 MHz Es in EU     : Status
50 MHz Es in EU       : Status
Today's MUF & Es    : Status
From MMMonVHF
Son Eklenen Albümler
  • Türkiye Radyo Amatörleri cemiyeti Sakarya Şubesi R.7 Rölemizi daha iyi şartlara hazırlıyoruz.
  • TRAC Nazilli 29 Ekim
  • TRAC ZONGULDAK
  • TC101SO
  • TRAC Bozöyük Eğitim
  • BURSA DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİ


Etkinlik Takvimi
E-Bülten

 

 

 

 

 

AMASYA-MERZİFON ŞUBESİ 2015 YILI DEĞERLENDİRMESİ

TRAC Amasya Merzifon Şubesi olarak 12.01.2016 tarihinde 2015 yılı durum değerlendirme ve 2016 yılı planlama toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıya katılım sağlayan üyelerin şubemizin durumu, geçmişi ve geleceği konularında görüş alışverişi yapılarak mevcut imkan ve şartların iyileştirilmesi, olağan ve olağanüstü durumlarda TRAC'ın pozisyonu, Amasya İl Afet Müdahale planında şubemizin konumu, ayrıca bireysel gerçekleştirilebilecek gayret ve çabalar üzerine değerlendirilmeler yapıldı.

2016 yılında gerçekleştirilmesi planlanan TRAC Samsun-Amasya Merzifon Şubemizin gerçekleşecek olan ortak çalışmaları hakkında üyelerimizle bilgi paylaşıldı.

Resmi olarak görevli bulunduğumuz Türkiye Afet Müdahale Planına göre NEREDEYİZ? NEREDE OLMALIYIZ? soruları tartışıldı. Haberleşme Sistemlerimizin güncellenmesi bakımı yapılması kapasite artırımları ve APRS altyapısının

arttırılarak güçlendirilmesi konusunda da yönetim kurulumuza teklif-öneriler sunuldu. Bu kapsamda 2016 yılı içinde yapılacak kurumsal yeniliklerde şekillenmiş oldu.

Nezaket ve höşgörü çerçevesinde gerçekleşen toplantımıza katılan ve katılamayan duyarlı tüm üyelerimize teşekkür ederiz.

TRAC Hepimizin.

 

TRAC AMASYA MERZİFON ŞUBESİ

 

 

 

TRAC
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti
9 Nisan 1991 tarihi ve 91/1741 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA çalışan bir dernektir.
IARU International Amateur Radio Union Member