144 MHz Es in EU     : Status
50 MHz Es in EU       : Status
Today's MUF & Es    : Status
From MMMonVHF
Son Eklenen Albümler
  • Türkiye Radyo Amatörleri cemiyeti Sakarya Şubesi R.7 Rölemizi daha iyi şartlara hazırlıyoruz.
  • TRAC Nazilli 29 Ekim
  • TRAC ZONGULDAK
  • TC101SO
  • TRAC Bozöyük Eğitim
  • BURSA DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİ


Etkinlik Takvimi
E-Bülten

 

 

 

 

 

TRAC KONAK ŞUBESİ-İZMİR DEPREM HAFTASI ETKİNLİKLERİ

      İZMİR Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Meslek Yüksek Okulu Elektronik Haberleşme Topluluğu ile organize edilen, 1-7 MART 2016 Deprem Haftası Etkinlikleri kapsamında TRAC Konak Şubemizce;İZMİR Meslek Yüksek Okulunda düzenlenen tanıtım alanında stand açılmıştır.

      Çalışmalara Şube üyelerimiz, TA3EA (Faruk), TA3GA (Abdurrahman), TA3ATA (Turgay), TA3GD (Özgür), TB3CXM (Mehmet), TA3BH (İsa) katılmıştır.İzmir Radyo Amatörlerinden TA3EU (M.Ali), TA3BE (Cihan) standımızı ziyaret ederek, çalışmalarımıza yardım ve destek vermişlerdir. Standımızı ziyaret eden meslek lisesi öğrenci ve öğretmenleri ile radyo amatörlüğü hakkında bilgi paylaşımları yapılmış, en kısa zamanda okullarında bir kulüp kurma hedefi ile ortak çalışılabileceği konusunda anlaşma sağlanmıştır.

      KEGM 'ne yapılan başvuru ile TC35AFAD çağrı işareti alınarak, HF frekanslarda CW,SSB ve PSK modlarında çalışmalar yapılmış ve QRZ.com.' da açılan sayfada AFAD kurumu tanıtımı yapılmış ve AFAD Başkanlığı web sayfasının linki eklenerek kurumun diğer çalışmaları hakkında da ziyaretçilerin bilgi edinmesi sağlanmıştır.

        TRAC Konak Şubesi

 

 

 


TRAC
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti
9 Nisan 1991 tarihi ve 91/1741 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA çalışan bir dernektir.
IARU International Amateur Radio Union Member