144 MHz Es in EU     : Status
50 MHz Es in EU       : Status
Today's MUF & Es    : Status
From MMMonVHF
Son Eklenen Albümler
  • Türkiye Radyo Amatörleri cemiyeti Sakarya Şubesi R.7 Rölemizi daha iyi şartlara hazırlıyoruz.
  • TRAC Nazilli 29 Ekim
  • TRAC ZONGULDAK
  • TC101SO
  • TRAC Bozöyük Eğitim
  • BURSA DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİ


Etkinlik Takvimi
E-Bülten

 

        

 

 

 

TRAC Mersin Şubesi AFAD Ziyareti

      AFAD Mersin Müdür Vekili Sayın Yılmaz ERSOY, Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti Mersin Şubesi (TRAC) Başkanı A.Hamit ÖTE ve Yönetim Kurulu Üyelerini kabul etti.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen kabulde konuşan AFAD Mersin Müdür vekili Sayın Yılmaz ERSOY,  Türkiye Radyo Amatörlerinin; olası bir doğal afette ve depremlerde haberleşmeyi doğru olarak ve zamanında ilgili birimlere haberleşme desteği sağlamak adına çok önemli bir görev üstlendiklerini, İlimiz TRAC mensuplarının bu görevi yerine getirirken gösterdikleri duyarlılığın ve yaptıkları çalışmaların Mersin’de olası bir afet anında Telsiz haberleşmesi konusunda  büyük katkılar sağladığını dile getirdi.

AFAD Mersin Müdür vekili Sayın Yılmaz ERSOY ‘’TRAC acil afet haberleşmesinin doğru ve sürekli sağlanabilmesi için zorlu bir çalışma içerisindedir, sizlere bu çalışmalarınızda kurumum adına başarılar diliyor ve çalışmalarınız devamlılığı için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi istiyorum.’’ Dedi.  TRAC Mersin şube başkanı A. Hamit ÖTE  ise AFAD Mersin Müdür Vekili Sayın Yılmaz ERSOY un Afet Haberleşmesine büyük bir duyarlılık gösterdiğini ve sorunlara anında müdahale ederek çözüm getirdiğini dile getirerek; TRAC Mersin başta olmak üzere tüm Radyo amatörlerine göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan ötürü Sayın YILMAZ a şükranlarını belirtti. 

 

TRAC MERSİN ŞUBESİ

 


TRAC
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti
9 Nisan 1991 tarihi ve 91/1741 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA çalışan bir dernektir.
IARU International Amateur Radio Union Member