144 MHz Es in EU     : Status
50 MHz Es in EU       : Status
Today's MUF & Es    : Status
From MMMonVHF
Son Eklenen Albümler
  • Türkiye Radyo Amatörleri cemiyeti Sakarya Şubesi R.7 Rölemizi daha iyi şartlara hazırlıyoruz.
  • TRAC Nazilli 29 Ekim
  • TRAC ZONGULDAK
  • TC101SO
  • TRAC Bozöyük Eğitim
  • BURSA DEPREM HAFTASI ETKİNLİĞİ


Etkinlik Takvimi
E-Bülten

 

        

 

 

 

TRAC Amasya Merzifon Şubesi Etkinliği

      Derneğimiz şubesi faaliyetleri kapsamında 25 Mayıs 2014 tarih sınav öncesi 20 saatlik sınava hazırlık eğitimi planlayan ve uygulayan şubemiz,arkadaşlarımızın gayret ve hevesiyle % 100 başarı sağlamış ve tüm arkadaşlarımız Amatör Telsizcilik Belgesi almaya hak kazanmışlardır. Belge almaya hak kazanan arkadaşlarımızın evrakları Şubemiz tarafından derlenerek Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne gönderilmiştir.  

 

 


        Bu kapsamda Radyo Amatörlüğüne gönül vererek gerçekleşen başarılı çalışma sonrası belge almaya hak kazanan arkadaşlarımız ile 10.06.2014 günü tanışma ve kaynaşma etkinliği düzenlenmiştir. Etkinliğimize davet ettiğimiz İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Adem  ALTUN'da katılım sağlayarak, derneğimiz kuruluş, hizmet ve faaliyet alanları hakkında bilgilendirilmiş, bölgesel durum değerlendirmeleri hakkında tavsiye ve önerilerle bilgi alış verişi yapılmıştır. İlerleyen günlerde planlanacak afet tatbikatlarında yapılacak davet üzerine şubemizin gönüllülük esasıyla katılım sağlayacağı tekrarlanmış ve hizmetler konusunda her zaman AFAD, tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliği içinde olacağı bir kez daha hatırlatmıştır.

 

 


       Bu başarılı organizasyona katılım sağlayarak destekleyen İl Afet ve Acil Durum Müdürü Sayın Adem ALTUN'a ve tüm amatör telsizci arkaşlarımıza teşekkür ederiz.
 

 

     

        TRAC Amasya Merzifon Şubesi

 

  

 

 

 


TRAC
Türkiye Radyo Amatörleri Cemiyeti
9 Nisan 1991 tarihi ve 91/1741 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile KAMU YARARINA çalışan bir dernektir.
IARU International Amateur Radio Union Member